Fiyat, Nasıl Abone Olunur Ve Daha Fazlası – apk haber

Akış devi JioCinema, ülkede HBO, Max Originals, belgeseller ve Warner Bros.’tan gelecek filmlerden özel içerik sunan premium abonelik planını başlattı.

Aboneliğin yıllık maliyeti 999 Rs’dir ve kullanıcıların aynı anda dört adede kadar cihazda yüksek kaliteli video ve ses akışı yapmasına olanak tanır.

Platform şu anda Tata IPL’yi ve bir dizi Hint filmini ücretsiz olarak yayınlıyor, ancak bu gelecekte değişebilir. Kullanıcılar abone olmak için JioCinema web sitesini veya uygulamasını ziyaret edebilir ve UPI veya Kredi ve Banka kartlarıyla ödeme yapabilir.

Artık kullanıcılar The Last of Us, House of the Dragon, Succession ve daha fazlası gibi premium ve en yeni HBO şovlarını izleyebilir. Ek olarak, JioCinema Premium daha önce Voot Select’te mevcut olan içeriği de sunar.

Şu anda Tata IPL ve yakın zamanda vizyona giren Vikram Vedha gibi bir dizi Hint filmi ücretsiz olarak yayınlanıyor, ancak platform gelecekte onlar için ücret alabilir.

Hindistan’da JioCinema Premium planının fiyatı ve nasıl abone olunacağı

– Bu, Hollywood içeriğini herhangi bir cihazda mümkün olan en yüksek video ve ses kalitesinde izlemenizi sağlayan yıllık bir plandır.

– Rs 999 JioCinema planı, aynı anda 4 cihazda akış yapmanızı sağlar.

– Şu an itibariyle, Jio yalnızca bir plan başlattı.

– JioCinema Premium’a abone olmak için JioCinema web sitesine veya uygulamasına gidin.

– Ekranın üst kısmındaki yeni ‘Abone Ol’ seçeneğine tıklayın.

– Bu sizi, tek Rs 999 planını göreceğiniz JioCinema Premium abonelik sayfasına götürecektir.

– ‘Devam et ve 999 Rs öde’yi tıklayın, ardından UPI veya Kredi ve Banka kartları ile ödeme seçeneğini göreceksiniz.

– Ödemeyi yaptıktan sonra, akış platformunda HBO şovlarını ve WB filmlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

SORUMLULUK REDDİ: News18.com’u işleten şirketler olan Network18 ve TV18, Reliance Industries’in tek hak sahibi olduğu Independent Media Trust tarafından kontrol edilmektedir.

Yorum yapın