En Iyi Kripto Kullanım Durumu Nedir? Topluluk Yanıtları

Büyük projelerin ve firmaların iflas başvurusu yapması nedeniyle kripto piyasasını korkular sararken Topluluk üyeleri, dünyaya kripto para biriminin en iyi kullanım örneklerini birbiri ardına hatırlatmaya devam ediyor.

Twitter’da Cointelegraph sosyal ekibi, topluluktan en iyi kripto kullanım senaryosuna ilişkin bakış açılarını paylaşmalarını istedi. Topluluk üyeleri, ödemeler ve kişisel velayetten şeffaflık ve yatırıma kadar geniş bir yelpazede yanıtlar verdi.

Bir topluluk üyesi vurgulanmış Tether (USDT) gibi stablecoinlerin ödeme yöntemi olarak kullanılması diğer kripto para birimlerinin de yatırım aracı olarak kullanılabileceğine işaret ediyor. Öte yandan, başka bir yanıt büyüdü kriptonun getirdiği şeffaflık. Bunların dışında bir de cevap kabarık FTX’in çöküşünden bu yana son zamanlarda daha çok konuşulan tasarruf, harcama ve kendi kendine yetme kavramı.

bu arada bir cevap daha yazdı En iyi kullanım örneği, kriptonun bankalar gibi aracıları ortadan kaldıran ve bankasızların bir finansal araca erişmesine izin veren merkezi olmayan, eşler arası işlem mekanizmasını nasıl sağladığıdır.

Bazı cevapların aksine, bir topluluk üyesi cevap verdi kripto alanının günlük faydayı hedeflemesi gerektiğini. Twitter kullanıcısına göre, merkezi olmayan finans (DeFi), değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve ticaret, kripto kabulünü dünyanın geri kalanına taşımayabilir. Topluluk üyesi, kripto ekosisteminin faydasını yükseltme zamanının geldiğine dikkat çekti.

İlişkili: Ethereum Bitcoin’i geçecek mi? Kripto topluluğu yanıtları

Başka bir Twitter kullanıcısı, ödemelerin hala kriptonun en iyi kullanım durumları olmaya devam ettiğini vurgulayarak önceki duyguları yineledi. Topluluk üyesi, Dogecoin’in (DOGE) Twitter’da sosyal platformda bir ödeme aracı olarak uygulanma olasılığına da dikkat çekti.

Kripto pazarlarının gerilemesinin ortasında, birçok topluluk üyesi Bitcoin (BTC) ve kriptonun burada kalacağına inanıyor. Bazıları mevcut FTX krizinin yalnızca bir siyah kuğu olayı olduğunu iddia ederken, diğerleri kriptoya olan sonsuz inançlarını yeniden doğruladı.

Yorum yapın