Elon Musk, Twitter Genel Merkezindeki Odaları Personel İçin Yatak Odalarına Dönüştürüyor – apk haber

Medyada çıkan haberlere göre Elon Musk, işte “aşırı sert” olma ya da işi bırakma çağrısının ardından San Francisco’daki Twitter genel merkezindeki odaları dağınık şilteler, donuk perdeler ve dev çalışma monitörleri bulunan küçük yatak odalarına dönüştürdü.

Forbes, yatakların kalan “sert” çalışanlar için gece ofiste kalabilmeleri için hazırlandı.

Kaynaklara atıfta bulunulan raporda, çalışanlar Pazartesi günü ofise geldiklerinde, ofisteki birkaç odanın “küçük yatak odalarına” dönüştürüldüğünü gördüler.

Yatak odalarında “parlak turuncu halı, ahşap bir komodin ve bir kraliçe yatak gibi görünen, bir masa lambası ve sadece keyifli bir işyeri işbirliği için yalvaran iki ofis koltuğu” vardır.

Musk’tan veya şirketten hareketle ilgili herhangi bir duyuru yapılmadı, bu da çalışanları hem şaşırttı hem de şok etti.

“İyi bir görünüm değil. Bu, başka bir söylenmemiş saygısızlık işaretidir. Tartışma yok. Tıpkı yatakların ortaya çıktığı gibi” diyen bir kaynak raporda yer aldı.

Kaynaklar, Forbes’a Twitter Genel Merkezinde “kat başına dört ila sekiz bu tür oda” olabileceğini söyledi.

Geçen ay Musk oyun çalışanları, “son derece zorlu” işler yapmaları veya mikro blog platformundan ayrılmaları gerektiği konusunda ültimatom verdi.

Musk, çalışanlarına da bir dahili notta, “İleriye dönük olarak, çığır açan bir Twitter 2.0 oluşturmak ve giderek daha rekabetçi hale gelen bir dünyada başarılı olmak için son derece sert olmamız gerekecek.”

“Bu, yüksek yoğunlukta uzun saatler çalışmak anlamına gelecek. Sadece istisnai performans geçme notu teşkil edecektir” dedi.

Musk şirketi devraldıktan sonra Twitter çalışanlarının ofiste yerde uyuduğuna dair haberler vardı.

Musk daha önce bir Tesla fabrikasında haftada 120 saate kadar çalıştığını ve yerde uyuduğunu söylemişti.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın