Eğri Tasarım Ama Başka Ne Sunar? – apk haber

Realme, Hindistan pazarında yeni Realme 10 Pro serisi ile yılı kapatıyor. Diziliş, Realme 10 Pro ve tüm dikkatin ikincisine verildiği anlaşılan 10 Pro+’yı içeriyor. Realme 10 Pro+, yeni MediaTek Dimensity 5G yonga setine sahiptir ve selefi tarafından yapılan etkileyici çalışmanın üzerine inşa edilmiş gibi görünmektedir.

Peki Realme, cihazın diğer parçalarından taviz vermeden tasarımın yenilenmesini sağlayabilecek mi? İşte bu ay ülkede 23.999 Rs için piyasaya sürülen telefona ilk bakışımız.

Realme 10 Pro+: Her Şey Kavisli Tasarımla İlgili

Realme, 10 Pro+’ın eğri kısmının reklamını yoğun bir şekilde yaptı ve bunun nedenlerini ölçebilirsiniz. Orta sınıf braketinde bu tasarıma sahip telefonları nadiren gördük ve Realme bunu yapan ilk kişi olma konumunu iddia etmek istiyor.

Eğimli tasarımı kullanmak, zarafet ve seçkinliğe sahip olduğunuz anlamına gelir, ancak aynı zamanda yanlış dokunuşlara sahip olmanız da mümkündür. Dayanıklılık başka bir endişe kaynağıdır, ancak Realme, bir eğri ekranı seçerken tüm bunları göz önünde bulundurduğunu söylüyor.

Cihazla geçirdiğimiz kısa süreden itibaren, bu tasarımın kullanımında boyutların büyük ölçüde yardımcı olduğunu söyleyebiliriz ve uzun çerçeve ile tutuş açısından iyi dengeleyen hafif bir gövdeye sahipsiniz. Realme 10 Pro+’ın ekran-gövde oranı da kendi segmentindeki en yüksek oranlardan biridir.

Arka panel, hayranları olan gösterişli ve parlak bir gövde geleneğini sürdürüyor, ancak kesinlikle buna kefil değiliz. Parmak izlerini kolayca yakalamakla kalmaz, aynı zamanda çizikler de daha hızlı görünür.

Realme 10 Pro+: MediaTek Gücünü Gösteriyor

Realme 10 Pro+, Dimensity 920 SoC’nin yükseltmesi olduğu söylenen MediaTek Dimensity 1080 yonga seti tarafından destekleniyor. 1080’in genel özellikleri 920’den çok farklı değil ama yeni bir yonga seti kullanmak yalnızca yükseltmenin bir parçası değil, aynı zamanda pazarlama taleplerini de karşılıyor. Bununla birlikte, 1080, ağır oyun oynamadıkları sürece çoğu kullanıcıyı kolayca tatmin etmelidir.

Realme 10 Pro+: Gemide 108MP Kamera

Realme, ideal olarak 9 Pro+’da gördüğümüz 50 megapiksel sensörde bir yükseltme olması gereken 10 Pro+’da 108 megapiksel birincil sensör sunuyor.

Ancak Realme, yükseltmeyi, cihazın düşük ışık performansını etkileyebilecek Optik Görüntü Sabitleme (OIS) desteğini bırakma pahasına yapmış gibi görünüyor. Kalitesini görmek için kamerayı önümüzdeki günlerde test edeceğiz.

Realme 10 Pro+: Hızlı Şarj Desteği

Realme 10 Pro+, şarj bölümünde marjinal bir artışa sahiptir. 9 Pro+, 60W şarj desteğiyle gelirken, yükseltmesi artık 67W şarj hızı alıyor. Pil boyutu da 4.500’den 5.000mAh’a çıkarıldı ve bu da daha iyi bir yaşama yardımcı olacak.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın