Dyson’ın Kulaklıklı Tuhaf Giyilebilir Hava Temizleyicisi Size Bir Bombaya Mal Olacak – apk haber

Dyson, birinci sınıf hava temizleyicileri, elektrikli süpürgeler ve daha fazlasıyla sektörde yer alıyor. Şirket, aynı zamanda giyilebilir bir hava temizleyici olarak ikiye katlanan ve artık bu tuhaf ürünün piyasada ne kadara satılacağını bilen benzersiz kablosuz kulaklıklar ekledi.

Dyson, gürültü önleyici kulaklık-hava temizleyicisinin Mart 2023’ten itibaren ABD’de satışa sunulacağını ve alıcıların bu aygıtı almak için 949 $ (yaklaşık 80.000 Rs) ödemek zorunda kalacaklarını söylüyor. Şirket iki sorunu bir taşla ele almak istiyor ve Dyson Zone kulaklık hem gürültüyü hem de hava kirliliğini azaltmak istiyor.

Zone kablosuz kulaklık, ortam gürültüsünü giderecek gürültü engelleme teknolojisine sahiptir ve hava temizleyici, kullanıcı için temiz bir solunum sistemi sunar. 40 mm neodimyum sürücülere sahiptir ve Dyson EQ, Bass Boost ve Neutral gibi üç ses ekolayzır modu sunar. Kulaklık, müzik için 50 saatin üzerinde bekleme süresi vaat eden 2.600 mAh’lik bir pil birimine sahiptir, ancak arıtıcının açık olması yedeklemeyi dört saatin biraz üzerine çıkarır. Maskedeki pilin tamamen şarj olması 3 saat sürer.

Dyson, filtreleme teknolojisini aygıtın ağzı kapatan kısmına entegre ederek hava temizleme konusundaki uzmanlığını kullanıyor. Dyson, vizörün yüzünüze değmediğini ve kişinin normal nefes almasını sağlayan bir boşluk olduğunu söylüyor.

Şirket, son altı yıldır hava temizleyici teknolojisini kulaklığa entegre etmek için çalıştığını iddia ediyor ve sonunda en iyi sonuçları verecek doğru tasarımı ve form faktörünü bulmuş gibi görünüyor.

Dyson’ın temizleme teknolojisinden şüphe edilecek çok az şey olsa da, Sony, Apple, Bose ve daha fazlası gibi birinci sınıf markaların bulunduğu ses segmentindeki ustalığı hakkında pek bir şey söylenemez. Ve şirket sizden 80.000 Rs’nin üzerinde ödeme yapmanızı istediğinde, risk daha da artar.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın