Dex Toplayıcı Openocean, Büyük Ağlar Arasında Zincirler Arası Takaslara Olanak Tanır

Merkezi olmayan borsa (DEX) toplayıcı OpenOcean, kullanıcıların Ethereum, BNB Chain, Polygon, Arbitrum, Avalanche ve Fantom arasında varlıkları takas etmesine ve köprülemesine olanak tanıyan yeni birlikte çalışabilir “hepsi bir arada” zincirler arası takas platformunun kullanıma sunulduğunu duyurdu.

OpenOcean, kullanıcılara desteklenen zincirlerde rekabetçi fiyatlar sağlamak için Celer Bridge ve Multichain köprüsünü platformuna entegre ettiğini söyledi.

Birden fazla zincirde 1.100’den fazla kripto para birimini destekleyen DEX toplayıcı, fiyatlandırma yapısı, gaz ücretleri, kayma ve farklı optimize edilmiş ticaret yolları dahil olmak üzere çeşitli hesaplamalara dayalı olarak rekabetçi zincirler arası takas getirileri sunmayı amaçlıyor.

DEX toplayıcıları, kripto para birimi ekosistemi için hayati öneme sahiptir, çünkü kullanıcıların varlıkları birden fazla blok zinciri ağında takas etmesine ve köprülemesine izin verir, bu da alan içinde daha fazla esneklik ve birlikte çalışabilirlik sağlar.

İlgili: DEX’ler mücadele ederken, yeni yaklaşımlar umut veriyor

Ayrıca, kullanıcılara tek bir DEX veya blockchain ağında bulunabilecek olandan daha geniş bir varlık yelpazesine erişim ve birden fazla DEX ve blockchain ağından likiditeyi toplayarak daha fazla likidite sunarak varlıkların satın alınmasını ve satılmasını kolaylaştırır. Genel olarak, DEX toplayıcıları, kullanıcılara daha uygun, kullanıcı dostu bir deneyim sunarken merkezi olmayan borsaların faydalarını sağlamaya çalışır.

Cointelegraph tarafından 18 Kasım’da bildirildiği üzere, merkezi olmayan finans (DeFi) platformları, FTX’in çöküşünün ardından, kısmen merkezi borsalardan kitlesel çıkış sayesinde kar elde etmeye devam etti.

Delphi Digital’in DEX platformlarının çöküşün ardından hacimde %24’lük bir artış gördüğünü öne süren bir raporuyla DEX platformları da bir miktar ivme kazandı.

Yorum yapın