“Devasa Sinyal Ve Doğrulama” – En İyi Activision Yöneticisi Yuga Labs’ın Başına Geçecek

Activision Blizzard’ın en üst düzey yöneticilerinden birinin Bored Ape Yacht Club ana şirketi Yuga Labs’ta liderlik pozisyonuna atanması, metaverse çabaları ve kripto endüstrisinin başka bir doğrulaması için bir nimet olarak görüldü.

19 Aralık’ta Yuga Labs, Activision Blizzard’ın şu anki başkanı ve operasyon müdürü olan Daniel Alegre’yi yeni CEO’su olarak atadığını doğruladı. 2023’ün ilk yarısında mevcut genel müdür Nicole Muniz’in yerini alarak şirketin başına geçecek.

Yaklaşık 60 milyar dolarlık piyasa değerine sahip bir oyun devi olan Activision Blizzard, Call of Duty, World of Warcraft, Diablo ve Overwatch gibi popüler oyun serilerinden sorumludur. Alegre, 2020’den beri bu rolü üstleniyor.

Blockchain rol yapma oyunu Illuvium’un kurucu ortağı Kieran Warwick, 19 Aralık’ta şunları söyledi: cıvıldamak Yuga Labs’ın yeni işe alımının “Tüm GameFi için büyük” olması, bir sonraki kripto piyasası boğa koşusunun Web3 destekli oyun tarafından ateşleneceğini öne sürüyor.

“Geleneksel oyunlardan yeni oyuncuların alana girmesiyle ilgili her gün daha fazla haber çıkıyor. DeFi 2.0 harika. Ancak oyun, bir sonraki koşuyu başlatan anlatı olacak” dedi.

Blockchain teknoloji şirketi Immutable’ın küresel iş geliştirme başkan yardımcısı Andrew Soro, Warwick’e yanıt olarak benzer düşüncelere sahipti ve atamanın “[h]alan için uge sinyali ve doğrulama.”

Fungible token (NFT) savunucusu ve NFT yatırım fonu Sfermion Andrew Steinwold’un yönetici ortağı chepsi “VAHŞİ” haberi

“Bu çapta biri önde gelen şirketlerden birinin başına geçmek için NFT alanına mı atlıyor?! Tüm sektörümüz için büyük bir haber ve olumlu sinyal” dedi.

Yuga Labs’ın 19 Aralık tarihli açıklamasına göre Alegre, Yuga Labs’ın kurucuları Wylie Aronow ve Greg Solano ile yakın bir şekilde çalışacak.

Aronow, “gerçekten birlikte çalışabilir bir meta evren vizyonumuza” yardımcı olmak için “bir süredir Daniel’in becerilerine sahip birinin peşinde olduklarını” açıkladı.

Alegre yaptığı açıklamada, şirketin ürün, ortaklık ve fikri mülkiyet boru hattının, içerik oluşturuculara ve kullanıcılara kimliklerinin ve dijitallerinin sahipliğini verecek şekilde “meta evrenini tanımlamak için büyük bir fırsat” temsil ettiğini belirterek yeni rolü dört gözle beklediğini söyledi. varlıklar.

Blizzard ile olan sözleşmesi 31 Mart’ta sona eriyor ve bu noktada Yuga Labs’ın CEO’luğunu devralacak. Mevcut CEO olan Muniz, ortak ve stratejik danışman olarak kalmaya hazırlanıyor.

İlişkili: GameFi, kripto ve NFT’lerin büyümesine nasıl katkıda bulunur?

2021’de kurulan blockchain teknolojisi şirketi Yuga Labs, dijital koleksiyon parçaları geliştiriyor ve muhtemelen en çok Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club NFT koleksiyonlarıyla ünlü.

Ana akım MMORPG’lerin ve Web3 teknolojisinin oyun mekaniğini kullanan “Otherside” adlı bir Metaverse ürünü üzerinde çalışıyor.

Otherside, 16 Temmuz’daki “ilk gezi” teknoloji demosu için 4.500 kişinin ilgisini çekti ve geliştiriciler, proje litepaper’ında geliştirmenin ileriye dönük olarak topluluk üyelerinin katılımıyla şekilleneceğini söylediler.

15 Kasım’da şirket, dijital sanatçı Mike “Beeple” Winkelmann tarafından kurulan bir NFT oyunu olan 10KTF’yi satın aldı.

Yorum yapın