CEO Carl Pei, Nothing Phone (2)’nin Daha Büyük Pil ve Snapdragon 8+ Gen 1 ile Temmuz Ayında Piyasaya Sürüleceğini Onayladı – apk haber

Çok abartılı Nothing Phone’un (1) halefi olacak The Nothing Phone (2), CEO Carl Pei tarafından bir röportajda onaylandığı üzere Temmuz ayında piyasaya sürülecek.

Daha önce, cihaz hakkında, Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti de dahil olmak üzere bazı somut bilgiler zaten doğrulanmıştı. Ancak, Carl Pei şimdi, cihazın bulunan 4500 mAh pil hücresini geride bırakarak 4700 mAh pil ile donatılacağını açıkladı. Giden Hiçbir Şey Telefonunda (1).

Estetik ve tasarımla ilgili olarak, şirket tarafından bu yılın başlarında yayınlanan kısa bir teaser dışında, cihaz hakkında şu anda çok az şey biliniyor. Fragmandan, Nothing Phone’un (2) Nothing Phone’u (1) anımsatan bir tasarıma sahip olacağı açıktır; bu, ilk telefon için dikkatleri üzerine toplayan imza glif aydınlatma arayüzü ile süslenmiş muhtemelen şeffaf bir arka paneli gösterir.

Şirketin teaser’ı ayrıca arkadaki kırmızı bir LED göstergesini ve gizemli bir anahtarın varlığını ortaya çıkardı, ancak anahtarın işlevsel bir amaca hizmet edip etmeyeceği veya yalnızca cihazın estetiğine katkıda bulunup bulunmayacağı bilinmiyor.

Gelecekte, şirketin potansiyel alıcılar ve teknoloji topluluğu arasında yutturmaca ve heyecan yaratmak için yavaş yavaş küçük artışlarla daha fazla bilgi yayınlaması bekleniyor – orijinal Nothing Phone’un (1) piyasaya sürülmesi sırasında başarıyla uygulanan bir strateji.

The Nothing Phone’un (2) ayrıca yükseltilmiş kameralara sahip olması ve selefini daha da geliştirmesi bekleniyor. Carl Pei, rakip ürünler için yaptığı inceleme dizisinde, kameranın Nothing için en önemli öncelik olduğunu vurguladı. Şirket, yazılımlarının bazı rakiplerinin gerisinde kalabileceğini kabul etmekle birlikte, tüketiciler için genel kamera deneyimini iyileştirmek için aktif olarak çalışıyor.

Hindistan’daki fiyatlandırmaya gelince, şu anda sınırlı bilgi mevcuttur. Bununla birlikte, amiral gemisi sınıfı Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinin dahil edilmesi düşünüldüğünde, muhtemelen bir fiyat artışı olacaktır. Gerçekçi olarak, telefonun rakip OnePlus 11R tarafından da paylaşılan bir parantez olan 35.000 Rs ila 40.000 Rs fiyat aralığında olması bekleniyor.

Yorum yapın