Bu Banka, Yaşlı Vatandaşlara Fd’lerde% 8,80’E Varan Faiz Oranları Sunuyor

YENİ DELHİ: Jana Small Finance Bank, 15 Aralık’tan itibaren geçerli olmak üzere düzenli sabit mevduat (FD) faiz oranlarını yükseltti. Banka bu artışla sektördeki en yüksek faiz oranlarından birini sunuyor. Müşteriler artık iki ila üç yıllık bir vade için mevduatta %7,85’e varan bir faiz oranı alırken, yaşlılar aynı vade için %8,80 faiz alacak.

Şube bankacılığı ve pazarlama başkanı ve başkanı Shrinivas Murty, “Üstün müşteri deneyimimiz, hızlı teslimat süremiz ve mevduatta son derece rekabetçi faiz oranlarımızla, sürekli büyüyen gereksinimleri karşılamak için iyi bir konumda olduğumuza inanıyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bankacılık ürün ve hizmetleri ihtiyaçları. Vadeler boyunca faiz oranlarındaki bu artış, müşterilerimizin yatırımlarını daha iyi planlamalarına ve getirilerini finansal hedeflerine daha da uyumlu hale getirmelerine doğrudan yardımcı olacaktır.”

FD oranları, Jana Küçük Finans Bankası.

Tam Resmi Görüntüle

FD oranları, Jana Küçük Finans Bankası.

Jana Small Finance Bank’ın mevcut müşterileri, internet bankacılığı aracılığıyla sorunsuz olmayı vaat eden bir FD açabilirler.

Kotak Mahindra Bank ayrıca çeşitli vadelerde sabit mevduat faiz oranlarında bir artış duyurdu. Banka, 390 Gün (12 ay 25 gün), 391 Gün-23 Aydan Az ve 23 Ay vadelerde %7 faiz oranı sunacak.

Sabit mevduat faiz oranlarındaki artış 15 Aralık’tan itibaren geçerli olacak.

Kotak Mahindra Bank grup başkanı ve baş tüketici bankası Virat Diwanji, “RBI artan kilit faiz oranlarıyla, faydayı değerli müşterilerimize aktardık. Bu bir tasarruf piyasası! Parayı sabit mevduatlara kilitlemek, müşterilerin tasarruflarından daha yüksek getiri elde etmelerine yardımcı olacaktır.”

Hepsini yakala İş haberleri, Piyasa Haberleri, Flaş Haber Olaylar ve Son Haberler Live Mint’teki güncellemeler. İndir Nane Haber Uygulaması Günlük Piyasa Güncellemelerini almak için.

Daha
Az

Yorum yapın