Binance​.us Nihayet Mobil Ödeme Hizmetini Abd’li Müşterilerine Sunuyor

ABD kripto borsası Binance.US, özelliğin küresel borsa tarafından ABD dışındaki müşterilerine sunulmasından yaklaşık 22 ay sonra nihayet Binance Pay hizmetini kullanıma sundu.

Şubat 2021’de eşler arası ödemeler için küresel olarak kullanıma sunulan beta sürümüne sahip olan ve 12 Mart’ta ticari işlemleri içerecek şekilde genişletilen hizmet, Binance uygulamasının mobil kullanıcılarının desteklenen yaklaşık 150 kripto para birimiyle ücret ödemeden anında işlem yapmasına olanak tanıyor.

Binance.US’tan 13 Aralık tarihli bir blog gönderisi, Pay işlemlerinin sıfır gas veya işlem ücreti içereceğini açıklıyor ve uygulamanın “yakın gelecekte gelecek” bir web sürümünü sunmaya hazırlandığı için şu anda yalnızca mobil cihazlarda kullanılabileceğini belirtiyor. ”

Bu arada, Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), dünya çapında Binance’e karşı son zamanlarda yaşanan korku, belirsizlik ve şüphenin ortasında, “İnşa etmeye devam edin!” diyerek Binance Amerikan birimini alkışladı.

Yeni özelliklere erişmek için, Binance.US kullanıcılarının uygulamanın en son sürümüne güncellemesi ve Pay cüzdanlarını yüklemenin yanı sıra kimlik doğrulamasından geçmesi gerekir.

Ancak hizmet, yalnızca Binance.US mobil uygulamasındaki kullanıcılar arasındaki işlemleri kolaylaştırır. Kullanıcılar her 24 saatte bir 1 milyon dolara kadar kripto alabilirler.

İlişkili: Kripto topluluğu üyeleri, Binance’te banka operasyonunu tartışıyor

En son duyuru, küresel kripto borsası için çalkantılı bir dönemin ortasında geldi.

Bu yazının yazıldığı sırada, Binance’in Bitcoin (BTC) bakiyesi son 24 saatte 42.000’in üzerinde düşerek 754 milyon doların üzerine çıktı. Ancak, zincir içi izleme kaynağı Coinglass’a göre, para çekme işlemlerine rağmen, borsada hala 527.304 BTC’yi aşan bir Bitcoin bakiyesi bulunuyor.

Geri çekilmeler, 13 Aralık’ta Reuters’in ABD Adalet Bakanlığı’nın Binance’e yönelik üç yıllık soruşturmanın sonuna yaklaştığını ve ABD savcılarının borsa ve yöneticilerine karşı suç duyurusunda bulunmak için yeterli kanıt olup olmadığı konusunda ikiye ayrıldığını bildirmesinin ardından geldi.

Buna ek olarak, Wall Street Journal tarafından 10 Aralık’ta yayınlanan bir raporda muhasebe ve finans uzmanlarına danışılan Binance’in rezerv kanıtının bir dizi tehlike işareti ortaya çıkardığını öne sürerken, topluluk üyelerinin endişe duyduğu muhasebe ve finans uzmanlarıyla, kripto topluluğu içinde Binance’in mali durumuyla ilgili yeni endişeler de oluştu. en kötü.

CZ, Twitter’da 14 Aralık’ta yaptığı bir güncellemede, “Her şey dengelenmiş görünüyor” dedi ve dünkü para çekme işlemlerinin Binance tarihindeki ilk beş gün içinde bile olmadığını ekledi.

Yorum yapın