Binance Listeden Çıkarmaları Duyururken, Proje Iade Edilmeyen Listeleme Depozitosu Talep Ediyor

15 Aralık’ta kripto para borsası Binance, Mithril (MITH), Tribe (TRIBE), Augur (REP) ve Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) olmak üzere dört tokenin 22 Aralık’tan itibaren borsa listesinden çıkarılacağını duyurdu. “beklediğimiz yüksek standart seviyesi.”

Duyurudan hemen sonra, yayınlandığı tarihte token’ının piyasa değeri 10 milyon doların altında olan merkezi olmayan sosyal medya protokolü Mithril, gönderildi Twitter’da şu açıklama yapıldı:

“Bugün Binance, MITH’yi liste dışı bırakacağını duyurdu. MITH listesinin bir parçası olarak Binance, hiçbir zaman iade edilmeyen 200.000 BNB depozitosu istedi. Mithril topluluğu adına, Mithril’in çalışmaya devam edebilmesi için @cz_binance’den bu depozitoyu iade etmesini rica ediyoruz.”

İlk listeleme sırasında 200.000 BNB (BNB) 1,9 milyon $ değerindeydi. Yayın tarihi itibariyle 52,7 milyon dolardı.

Başlangıçta kullanıcılar, yaklaşık iki yıldır atıl durumda olan Mithril Twitter hesabını kaydırdı ve son paylaşım 7 Ocak 2021’de yapıldı. Yayın sırasında, projenin resmi web sitesi çevrimdışı görünüyor.

Ancak, sorun ilk anlaşıldığından daha karmaşık görünüyor. Binance tarafından 15 Kasım 2018 tarihinde yayınlanan bir ilk listeleme belgesinde borsa şunları belirtiyordu:

“Binance, MITH/BTC ve MITH/BNB ticaret çiftleri için alım satımı 11/2018 14:00 (UTC) itibarıyla açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlanırken MITH yatırmaya başlayabilirler. Mithril ekibi, bu listeleme için Blockchain Charity Foundation’a 20.000 BNB eşdeğeri bağışta bulunacak.

Cointelegraph daha önce 2019’da Binance’in yeni listelenen kripto projelerinden, borsanın “listeleme ücreti” olarak reddettiği hususlar talep ettiğini bildirmişti. Bu politikalar beri değişti.

Cointelegraph, yorum için Binance’e ulaştı ancak yayın saatine kadar bir yanıt alamadı. Bu gelişmekte olan bir hikaye ve buna göre güncellenecektir.

Yorum yapın