Big Time Ve Diğer Web3 Oyunları, Ilk Gam3 Ödüllerinde Altın Madalyayı Evine Götürüyor

Web3 oyun ödülleri etkinliği Polkastarter Gaming tarafından düzenlenen GAM3 Ödülleri, 15 Aralık’ta canlı bir etkinlikte 16 kazananı açıkladı.

Cointelegraph ile paylaşılan bir duyuruya göre ödül kazananlar, Immutable X, Blockchain Game Alliance, Machinations, Ultra, Naavik, Galxe, Hacken, Venly, HackenProof, Shorooq, Elixir, Arcade ve MetaCon gibi şirketlerin sponsorluğunda 1 milyon doları aşan ödülleri paylaşacak. .

Oyunlar, temel döngü, grafikler, erişilebilirlik, tekrar oynanabilirlik faktörü, eğlenceli unsurlar ve genel oyun deneyimi gibi bir dizi kritere göre değerlendirildi. Odak noktası oynanabilirlik olsa da, ödüller için uygunluk büyük ölçüde aday gösterilen oyunların bir şekilde blockchain teknolojisini kullanıp kullanmadığına bağlıydı.

Adayların seçiminden oyun, medya ve web3 kuruluşlarından oluşan uluslararası bir jüri sorumluydu.

Ödül kazananlar arasında Big Time yer alıyor, hem Yılın Oyunu hem de En İyi Macera Oyunu kazanan; En Çok Beklenen Oyun ödülüne layık görülen Shrapnel; Yıldız Atlası kazandı En İyi Grafik kategorisi ve En İyi Mobil Oyun seçilen Thetan Arena. Diğer kategorilerin kazananları arasında Blankos Block Party, Illuvium, Superior, MetalCore, Gods Unchained, EV.io, Brycent, League of Kingdoms ve The Harvest yer aldı.

İlgili: Oyuncular, NFT’lerden çok Bitcoin kazanmakla ilgileniyor: Anket

FTX’in ani patlamasına ve tüm web3 ekosistemi üzerindeki ardışık etkilerine rağmen, blockchain oyun nişi hala gelişiyor gibi görünüyor.

Analitik hizmeti DappRadar’a göre, “Ekim ve Kasım aylarında, oyun etkinliği, Kasım ayında oyunların akıllı sözleşmeleriyle etkileşime giren günlük 800.875 Benzersiz Aktif Cüzdan (UAW) ile” 50 ağda izlenen tüm blok zinciri etkinliğinin neredeyse yarısını oluşturuyordu.

Rapor ayrıca, blockchain oyunlarının Kasım ayında 320 milyon doları aştığını ve bunun da Web3 oyun endüstrisinin heyecanını ve potansiyel büyümesini gösterdiğini ortaya koydu.

Yorum yapın