Bajaj Capital, Hintli Yatırımcılar Için Edge Portföy Analizi Raporu Yayınladı

Bajaj Capital yatırım hizmetleri grubu, Hintli yatırımcılar için gelişmiş portföy analizi raporu yayınladı. ‘Edge’ başlıklı rapor, yatırımcıların CAS’larını yüklemelerine ve yatırım fonu, Ulusal Emeklilik Sistemi, tahvil, sabit mevduat vb. genelindeki yatırımlarının ayrıntılı bir görünümünü elde etmelerine olanak tanır.

Bajaj Capital ortak başkanı ve MD Sanjiv Bajaj, “Hindistan’daki finans sektörü gelişti ve finansal kapsayıcılıkları iyileştirmeye ve müşterilere sınıfının en iyisi deneyimi sunmaya yardımcı olacak dijital dönüşüm biçimindeki yeniliği memnuniyetle karşıladı. Bugün Hintli yatırımcıların Yatırımlarına ilişkin konsolide ve kolay anlaşılır bir görüşe ihtiyaçları var ve biz bunu EDGE Raporu ile desteklemek istiyoruz.”

Bu raporla, Hindistan vatandaşları en son CAS dosyalarını CAMS web sitesinden alıp platforma yükleyerek konsolide yatırım özetlerini alabilirler. CAS dosyası, bir müşterinin yatırım fonlarındaki yatırımlarının birleştirilmiş bir listesidir ve mevcut haliyle herhangi bir uzmanlık olmadan analiz edilmesi veya anlaşılması kolay değildir. “Bu nedenle, Bajaj Capital, müşterilere diğerlerine kıyasla bir EDGE sağlamak için Hindistan’ın en gelişmiş portföy raporunu ÜCRETSİZ olarak sunuyor. Rapor kolay, anında ve tamamen Dijitaldir. Bir kişinin EDGE raporu, servet yöneticisinin müşteriye özel bir yatırım çözümü önermesine yardımcı oluyor” dedi.

Edge raporları, yatırımların mevcut piyasa değeri, varlık tahsisi, en iyi 10 varlık ve bunların performansları, sektör bazında maruz kalma, AMC riski ve çok daha fazlası hakkında bir genel bakışa sahip olacaktır. Bu rapor, müşterinin harici yatırımlarının yanı sıra Bajaj Capital bünyesinde yapılan yatırımların genel bir harmanlanmış anlayışını ve görselleştirmesini sağlayacaktır. Bu rapor sadece yatırım fonlarıyla sınırlı değildir, Bajaj Capital aracılığıyla sabit mevduat, Ulusal Emeklilik Sistemi, PMS, bonolar vb. diğer ürünlere yatırım yaparsanız, bu rapor size tüm yatırımların konsolide bir görünümünü verecektir.

Şirket ayrıca CAS dosyasını müşteri adına yükleyebilir. Kayıtlı cep telefonu numarası, ad, dosya şifresi ve PAN gibi diğer ayrıntılarla birlikte CAS dosyalarını paylaşmaları gerekir. Raporda, dosya paylaşıldıktan sonra müşterinin posta yoluyla bir güncelleme alacağı ve Edge raporunu e-postasından kolayca indirebileceği belirtildi.

Hepsini yakala İş haberleri, Piyasa Haberleri, Flaş Haber Olaylar ve Son Haberler Live Mint’teki güncellemeler. İndir Nane Haber Uygulaması Günlük Piyasa Güncellemelerini almak için.

Daha
Az

Yorum yapın