Bajaj Allianz Life Insurance, Tamilnad Mercantile Bank Ile Stratejik Ortaklık Içinde

YENİ DELHİ: Tamilnad Mercantile Bank ve Bajaj Allianz Life Insurance Pazartesi günü stratejik bir ortaklık duyurdu. Ortaklık kapsamında bankanın yeni ve mevcut müşterileri, Bajaj Allianz Life’ın vade, birikim, emeklilik ve yatırım ürünlerini içeren perakende ürünlerinden seçim yapabilecek.

Hayat sigortası şirketi ayrıca müşterilere sorunsuz hizmet seçenekleri sunmak için banka ile yakın işbirliği içinde çalışacaktır. Bu, hayat sigortası işini yöneten iyi eğitimli Banka personelinin yanı sıra Whatsapp veya Bajaj Allianz Life LifeAssist Uygulaması gibi self servis seçeneği kullanılarak sorgulara verilen yanıtları içerir.

Tamilnad Mercantile Bank Limited (TMB) Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su S. Krishnan, “Borsalara kote olduktan sonra, Tamilnad Mercantile Bank Ltd., PAN Hindistan ağını genişletme vizyonumuzu zenginleştirmek için geri döndü. ürün ve hizmetler. Bu bağlantı başlatma işlevinin Banka için çok önemli bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.”

Bajaj Allianz Life Insurance Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Tarun Chugh, “Güney Hindistan’da prestijli bir marka olan Tamilnad Mercantile Bank ile ortaklığa girmekten memnuniyet duyuyoruz. En önemlisi müşterilerin uzun vadeli finansal hedeflerini basit ama etkili ürünlerle sorunsuz ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirmek olan çeşitli iş parametrelerinde aynı çizgide olduğumuzu paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Bu kolektif sinerjinin, eko-sistemimiz içindeki herkese fayda sağlayacak uzun süreli bir ortaklık kurmamızı sağlayacağından eminim.”

Hepsini yakala İş haberleri, Piyasa Haberleri, Flaş Haber Olaylar ve Son Haberler Live Mint’teki güncellemeler. İndir Nane Haber Uygulaması Günlük Piyasa Güncellemelerini almak için.

Daha
Az

Yorum yapın