Apple’ın Karma Gerçekliği Yeni Gecikmelerle Karşı Karşıya, Bahsedilen Yazılım Sorunları – apk haber

Apple’ın Karma Gerçeklik (MR) kulaklığını gelecek yılın başlarında piyasaya sürmesi bekleniyordu, ancak şirketin zaman çizelgesini 2023’ün sonuna kadar erteleyebilecek başka gecikmelerle karşı karşıya olduğu görülüyor. Güncelleme, Apple Analisti Ming-Chi Kuo aracılığıyla geliyor. kulaklığa güç veren yazılımıyla zorlu bir mücadeleye girdi ve bu sorun, şirketin lansman tarihini ertelemek zorunda kalabileceği anlamına geliyor.

Kuo ayrıca, gelecek yılın ikinci yarısına kadar kulaklık sevkiyatı için tahminini 800.000’den 500.000 adede çıkardı.

Ayrıca, Cupertino merkezli devde ortaya çıkan yazılımla ilgili bir sorundan ve MR kulaklığı üzerinde çalışan ekipten bahsetmek dışında, bu gecikmenin kesin nedeni hakkında konuşmuyor.

Sevkıyattaki gecikmeler, Apple’ı kulaklık için büyük lansman etkinliğini her zaman ertelemeye zorlayabilir, çünkü olay, zamanında gönderilmezse ürüne olan ilgiyi azaltabilir. Teknik olarak Apple şu ana kadar MR kulaklığı hakkında kamuoyunda konuşmadı, dolayısıyla cihazla ilgili söylentilerin doğru olup olmadığını bile söyleyemiyoruz.

Her iki durumda da, Apple genellikle bir ürünü kalitesinden, performansından ve diğer yönlerinden yüzde 100 emin olduğunda piyasaya sürer. Kulaklığın 2000 $ (yaklaşık 1.60.000 Rs) olarak fiyatlandırılması beklenirken, şirketin halka açılmadan önce zırhtaki çatlakları düzeltmesi akıllıca olacaktır. Apple’ın kalite standartlarını karşılamayan ürünleri iptal etme geçmişi var.

Aklımıza AirPower kablosuz şarj ünitesi geliyor. Ve MR kulaklığının hitap ettiği segmentin yeni ortaya çıkışı göz önüne alındığında, Apple’ın yarı pişmiş bir prototip yerine parlak bir ürünle çıkması çok mantıklı olacaktır. Apple’ın genellikle yılın başlarında bir etkinliği olur, bu nedenle bu fütüristik ürün hakkında bazı ipuçları almayı umuyoruz.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın