Amazon Prime Gaming, Hindistan’da Tanıtıldı, Aboneler İçin PC Oyunları Sunuyor – apk haber

Amazon, bu hafta Hindistan’daki aboneleri için Prime Gaming ile dalga geçti. Prime Gaming, tam Prime üyeliğinin bir parçasıdır ve Amazon’un Prime aboneliğini sunduğu diğer ülkelerde bir süredir kullanılmaktadır. Görünüşe göre Amazon, Prime Gaming’i Hindistan pazarına da getirmeye hazır.

Tanıtım sayfası, bu hizmet hakkında daha fazla ayrıntı alabilecek olan Amazon Hindistan kullanıcılarının Prime sayfasında mevcuttur. Prime üyeliği size zaten alışveriş avantajları, Müzik, Prime Video erişimi ve birkaç tane daha kazandırıyor.

Prime Gaming’i kedisine eklemek, başka bir uygulama üzerinden erişilebilen Oyun sürümüne de sahip olan Netflix’e rakip olmak için planlanmış bir hareket gibi geliyor. Burada görebileceğiniz gibi, Amazon Prime web sitesinde “Prime Gaming artık Hindistan’da” yazan bir banner ve hatta daha fazla ayrıntı için sizi Prime Gaming HQ’ya yönlendiren bir bağlantı var.

Ancak web sayfası şimdilik bir hata gösterdiğinden Amazon, Hindistan’daki kullanıcılar için yerel entegrasyon üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Prime Gaming, şirketin iddia ettiği gibi her ay sonsuza kadar sizin olabilecek yeni PC oyunları vaat ediyor.

Buna ek olarak, Amazon’un her hafta en sevdiğiniz oyunlara göre geliştirilebilen Oyun İçi içeriği de var gibi görünüyor. Amazon’un Prime Gaming’in Hindistan’daki PC’lere erişimini sınırlayıp sınırlamayacağını veya abonelerinin oyunları mobil cihazlarda da oynamasına izin verip vermeyeceğini hala bilmiyoruz.

Hindistan’da Amazon Prime, ABD gibi ülkelerde Amazon abonelerinin ödemek zorunda olduklarından çok daha az olan yıllık 1.499 Rs ücret karşılığında kullanılabilir. Amazon’un Hindistan’da Prime Gaming’i nasıl şekillendirmeyi planladığını, oyuncuların ülkede hangi oyunları aldığını ve bunları nasıl oynayabileceklerini görmek için can atıyoruz.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın