Amazon Prime Gaming Artık Hindistan’da Kullanılabilir; Ekstra Maliyet Olmadan Ücretsiz Oyunlar, Oyun İçi Öğeler – apk haber

Prime Gaming India, hiçbir ekstra ücret ödemeden bir dizi ücretsiz oyun ve oyun getiriyor.  (Resim: Amazon)

Prime Gaming India, hiçbir ekstra ücret ödemeden bir dizi ücretsiz oyun ve oyun getiriyor. (Resim: Amazon)

Oyuncular artık Amazon Prime’a abone olmaları halinde Amazon Prime Gaming aracılığıyla çeşitli ücretsiz oyunlara, oyun içi öğelere ve para birimine ve ayrıca benzersiz paketlere erişebilecekler.

Amazon Prime Gaming, şu anda PlayStation Plus ve Xbox GamePass’in hakim olduğu oyun abonelik pastasından pay almak için Hindistan’a geldi. Abonelik hizmeti, tüm aktif Amazon Prime aboneleri tarafından kullanılabilir ve resmi Prime Gaming web sitesi üzerinden erişilebilir.

Oyuncular artık Amazon Prime Gaming aracılığıyla çeşitli ücretsiz oyunlara, oyun içi öğelere ve para birimine ve benzersiz paketlere erişebilecek.

Şu anda oyuncular, League of Legends, Quake, COD Season 1, EA Madden 23, FIFA 23, Brothers: A Tale of Two Sons, Destiny 2 ve Apex Legends dahil olmak üzere çeşitli ücretsiz öğeler ve oyunlar talep edebilir. Hizmete her ay daha fazla oyun ve ücretsiz eklenecektir.

Amazon hesabınızda Prime Gaming hizmetini kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek bunu yapabilirsiniz:

  • Prime Gaming web sitesine gidin ve Amazon hesabınızı kullanarak giriş yapın.
  • Amazon Prime üyeliğiniz varsa Prime Gaming’i etkinleştirebilmelisiniz.
  • Hizmeti kullanmaya başlamak için ‘etkinleştir’ düğmesini tıklayın.

Prime Gaming hizmetine erişmek için Amazon Prime abonesi olmanız gerektiğini unutmayın. Prime abonesi değilseniz hizmeti etkinleştiremezsiniz.

Oyunlar sınırlı bir süre için mevcut olacak; bu nedenle, oyunlar çıkar çıkmaz hemen talep edin. Ayrıca, belirli oyunları oynamak için kullanıcıların Epic Games Launcher veya EA Games olması durumunda Origin gibi oyun başlatıcıları yüklemeleri gerekebilir.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın