Amazfit Falcon Rugged Smartwatch, Apple Watch’ı Almak İçin Hindistan’da Piyasaya Sürüyor – apk haber

Amazfit, Amazfit Falcon adlı bugüne kadarki en cesur modeliyle premium arenaya giriyor. Birinci sınıf faktör, şirket tarafından sunulan şimdiye kadarki en iyi askeri sınıf derecelendirmesi ve su geçirmezlik ile dayanıklılıkla karıştırılmıştır. Falcon geçen ay küresel çıkışını yaptı ve şimdi marka bu hafta onu Hindistan pazarına getiriyor. Bu özellikler aynı zamanda şirketin, ürününün fiyat kaldıraçlarını zorlamasına ve onu Apple Watch ile aynı seviyeye getirmesine neden oldu.

Amazfit Falcon Hindistan Fiyatı

Amazfit Falcon, bugüne kadarki en pahalı akıllı saati olarak Hindistan’da piyasaya sürüldü. Falcon’un fiyatı 44.999 Rs’dir ve ülkede çevrimiçi ortağı aracılığıyla kullanılabilir.

Amazfit Falcon Özellikleri

Peki Amazfit, Falcon akıllı saati bu kadar yüksek bir fiyata masaya ne getiriyor? 1,28 inç AMOLED dokunmatik ekrana sahiptir ve ekran, iddia edilen birinci sınıf dayanıklılık derecesi ile Safir Kristal Camdan yapılmıştır. Doğru izleme sağlayan ve güçlü bir sinyal sunan yerleşik altı uydu konumlandırma sistemine sahiptir.

Daha önce Amazfit GTR serisinde ve T-Rex serisinde gördüğümüz Zepp OS platformunda çalışır. Hafif ancak özelliklerle dolu RTOS platformunda geliştirilmiştir.

Falcon, uçak sınıfı TC4 titanyum gövde kullanılarak üretildi ve askeri düzeyde 15 testten geçtiği iddia ediliyor. Markanın bir ilki olan 200 metreye kadar suda çalışabilmektedir. Akıllı saat, kalp izleme sistemi, SpO2 izleyici, uyku monitörü ve daha fazlası gibi sağlık özelliklerinin yanı sıra 150’den fazla spor moduna sahiptir.

Amazfit, Falcon’u 2 haftalık pil ömrü vaat eden 500 mAh pille donattı, ancak tipik kullanımda, bu nedenle Falcon tam devirde kullanıldığında yedekleme talebinin 10 günün altına düşmesini bekleyin.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Yorum yapın