16.000 Dolarlık Bitcoin 12.000-14.000 Dolara Düşüyor — Bu Gerçekten Olabilir Mi? Piyasa Raporunu İzleyin

Bu haftaki The Market Report programında Cointelegraph’ın yerleşik uzmanları, 12.000-14.000$ arası bir Bitcoin (BTC) fiyatı olasılığını ve bunun kripto para alanının geri kalanı için ne anlama geleceğini tartışıyor.

Bu haftaki programımıza piyasalardaki en son haberlerle başlıyoruz:

Yeni BTC madencisi kapitülasyonu mu? Bitcoin’de bu hafta bilinmesi gereken 5 şey

Bitcoin, kasvetli bir Kasım ayından 16.000 doların biraz üzerinde çıkmaya hazırlanıyor – bu hafta BTC fiyatı için menüde ne olabilir? Bu hafta Çin’deki protestoları, Bitcoin madencilerinin teslim olmanın eşiğinde olma olasılığını ve Bitcoin hakkında bilinmesi gereken diğer önemli şeyleri tartışıyoruz. Bitcoin’in fiyatını etkileyebilecek her şeyi parçaladık ve güncel ve iyi bilgi sahibi olmanız için basit, anlaşılması kolay bir dille açıkladık.

BlockFi iflas başvurusu, çok çeşitli topluluk tepkisini tetikler

Kripto kredi platformu BlockFi iflas başvurusunda bulunurken, kripto topluluğunun üyeleri, mevcut ayı piyasası sırasında başka bir platformun düşmesine karışık geri bildirimlerle tepki gösterdi. Kripto topluluğunun BlockFi iflası hakkında ne düşündüğüne bir göz atıyoruz ve sebebin ne olabileceğine dair kendi analizimizi yapıyoruz.

FTX bulaşması yayılmaya devam ettikçe düzenleme çağrıları daha da yükseliyor

FTX çöküşünün ardından endüstride yankılanmaya devam ettikçe, kripto yöneticileri ve politikacılar kripto düzenlemesi çağrılarında daha yüksek sesle konuşuyorlar. Tüm FTX fiyaskosu, kripto düzenleyicilerin ihtiyaç duyduğu katalizör olabilir mi? Sektör nihayet düzenleme cephesinde ciddi bir ilerleme kaydedildiğini görecek mi ve bu düzenlemeler muhtemelen neye benzeyebilir?

Uzmanlarımız bunları ve diğer gelişen hikayeleri ele alıyor, bu nedenle kripto dünyasındaki en son gelişmelerden haberdar olmak için takip ettiğinizden emin olun.

Sırada, kripto endüstrisine yeni gelenlere deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmaları için hızlı ve kolay ipuçları vermeyi amaçlayan “Hızlı Kripto İpuçları” adlı bir bölüm var. Bu haftanın ipucu: Yüksek Frekanslı Alım Satım (HFT).

Piyasa uzmanı Marcel Pechman daha sonra BTC ve Ether (ETH) piyasalarını dikkatlice inceliyor. Mevcut piyasa koşulları yükseliş mi yoksa düşüş mü? Önümüzdeki birkaç ay için görünüm nedir? Pechman onu yıkmak için burada.

Son olarak, piyasada bir adım önde olmak isteyen kripto yatırımcılarına yönelik bir platform olan Cointelegraph Markets Pro’dan bilgiler aldık. Analistlerimiz bu hafta öne çıkan iki altcoini belirlemek için Cointelegraph Markets Pro’yu kullanıyor, bu yüzden öğrenmek için takip etmeyi unutmayın.

Burada ele alınmayan bir madeni para veya konuyla ilgili bir sorunuz mu var? Merak etme. YouTube sohbet odasına katılın ve sorularınızı oraya yazın. En ilginç yorumu veya soruyu yapan kişi, Cointelegraph’ın Market pro’suna 100$ değerinde bir aylık abonelik kazanma şansına sahip olacak.

Piyasa Raporu her Salı 12:00 pm ET (16:00 pm UTC)’de canlı olarak yayınlanır, bu nedenle gelecekteki tüm videolarımız ve güncellemelerimiz için Cointelegraph’ın YouTube sayfasına gidin ve bu Beğen ve Abone Ol düğmelerini parçaladığınızdan emin olun.

Yorum yapın